Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt | 09.00-19.00

Telefon

0533 619 30 60

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz

dokun ara

Hizmetlerimiz

arac-beyin-testi

Motor Beyni

Bir aracın tüm motor yönetiminden ve kontrollerinden sorumludur. Motorun çalışma şartlarını sürekli olarak denetler ve ayarlar. Motor beyninde oluşabilecek en ufak hasar aracınıza oldukça büyük hasar verebilir.

Abs beyni

Arabalarımızın frenleri çok önemlidir. Özellikle ABS olan araçlarda sıkça karşılaşılan ABS Beyni hatası sadece aracınızı değil hayatınızıda tehlikeye atabilir. Bu yüzden aracınızda ABS lambasının yandığını görürseniz en hızlı şekilde servise yada bize getirebilirsiniz.

anti-lock-brake-system-ışık
22(3)

Şanzıman beyni

Aracınızın sensörlerinin yanı sıra en üst performansı , yakıt ekonomisi ve vites değiştirme kalitelisini ayarlar. Eğer Şansıman Beyninde bir problem yaşarsanız bu geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabilir. Bu yüzden yılda bir kez kontrol ettirmeniz gerekir.

İmmobilizer

İmmobilizer aracınızın çalışması için anahtarınızın içinde bulunan  elektronik bir devredir. Eğer bu devrede bir sorun oluşursa aracınız çalışmaz ve hareket etmez. Benzer bir durum yaşarsanız çekinmeden Oskar Oto Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

İmmobilizer-Nedir
Common-Injuries-Caused-by-Airbags

Airbag Beyni

Airbag bir arabada olmazsa olmazdır. Herhangi bir kaza anında sürücü ve yolcuların alacağı hasarı minimuma düşürmektedir. Burada airbag beyninde herhangi bir arıza var ise kaza anında sensörlerden herhangi bir sinyal alamaz ve aracınız airbag açamaz.

dijital gösterge tamiri

Dijital gösterge bazı zamanlar aracınızda herhangi bir problem yokken ya da servisten yeni çıktığınız zamanlar dijital göstergelerde çalışmamazlık vb durumlar yaşanabilir. Bunları itina ile Oskar Oto Elektrik‘te tamir ediyoruz.

ferrari-f430-spider-prindiville-011-1024x562